Druhý Meteorit Cup 2020 je za námi

14.09.2020

Konečně jsme se dočkali druhého závodu Osička Group Meteorit O'neal cupu 2020, který se odjel na tradiční trati našeho seriálu v Dolních Heřmanicích. Více v následujícím reportu. 

Pořadatelé z Dolních Heřmanic se jako vždy předvedli a v sobotu ráno na nás čekala nádherně připravená trať, která od loňského roku doznala několik změn. V kombinaci s parádním motokrosovým počasím bylo skvěle zaděláno na skvělý motokrosový den. I přes nižší počet jmen ve startovním poli jsme po celý den mohli vidět velice zajímavé a vyrovnané souboje, kdy o konečném pořadí a o umístění na bedně často rozhodovala až lepší druhá rozjížďka. Rozhodně bylo na co koukat! A kdo by přes závodní den přece jen ztratil přehled o aktuálním dění, mohl se krátce zaposlouchat do komentáře Dušana Binky.

Rádi bychom poděkovali našim věrným sponzorům, díky kterým pro vás na každém závodě děláme odpolední losování o hodnotné ceny. Firmám Ridehard, HDcom, SV34 a samozřejmě i našemu generálnímu sponzorovi Osička Group patří velké poděkování! Děkujeme také vám všem, kteří jste za námi přijeli užít si pohodovou motokrosovou sobotu a doufáme, že se znovu sejdeme už tento týden v neděli na další tradiční trati ve Smrku u Třebíče.

Výsledky najdete zde.

Fotogalerie průběžně přidáváme sem.

Za tým Meteorit Cupu Jirka Kružík