Kalendář a start sezóny 2023

03.02.2023

Ahoj závodníci závodnice přátelé meteoriťáci letos! Jedeme 20. sezónu a máme zde letos velké změny. Také máme hotový kalendář, který bude čítat 9 závodů. Více podrobností čtěte níže. 

Opustil nás Martin Osička a O'Neal, kterým samozřejmě moc děkujeme za dlouholeté partnerství! Díky nim jsme vám mohli rozdávat krásné ceny na losování a zajišťovat organizaci závodů. Nicméně jsme museli sehnat nové sponzory aby naše závody mohly pokračovat ve stejném stylu jako doposud. Chtěl bych tímto poděkovat firmě SD INSTALL a firmě BONMOTO, kteří nám pomůžou se zajištěním závodů! Jinak bude vše při starém, časoměřičská skupina Františka Bočka, traťový komisaři Juraje Studeníka a profesionální záchranáři na každém závodě. 

Letos začínáme prvního dubna ve Gbelech a moc doufám, že se jubilejní 20. sezóna vyvede a nebudeme muset žádné závody rušit a všichni ve zdraví dojedete! Kalendář je od dnešního dne vystavený v příslušné sekci na webu - odkaz zde - a stejně tak žádosti o licence, které můžete posílat standardním způsobem. Více o licencích najdete zde.