Pozvánka do Dolních Heřmanic

08.07.2021

Už tuto sobotu se na vás budeme těšit na nově upravené trati v Dolních Heřmanicích! Trať doznala velmi vítané změny, počasí nám opět vyjde na jedničku, co víc si pro skvělou motokrosovou sobotu přát?!

Jedno důležité info - na trať vede nová příjezdová cesta! Cesta na trať nyní začíná blíž k Tasovu, takže na tratě Tasov - Dolní Heřmanice jde o odbočku doprava asi 100 metrů před starou cestou, na kterou jste byli zvyklí. Vše bude značené šipkami. 

Mnohem důležitější a hlavně zajímavější informací je, že trať dostala opět mnohá vylepšení a my budeme první piloti, kteří se po novinkách projedou! Vojta Stodola a jeho tým do toho letos šlapou ve velkém a s jistotou můžeme tvrdit, že opět půjde o posun k lepšímu. 

Na přejímce je opět nutné vyplnit nebo předložit vyplněný následující formulář o bezinfekčnosti za sebe i svůj doprovod. Vyplněním a podepsáním čestného prohlášení přebíráte plnou zodpovědnost vůči případné kontrole hygieny nebo PČR k dodržování vládních opatření. 

Přejímka bude začínat v pátek večer kolem 19:30. Tréninky pak budou začínat v sobotu v 8:00 ráno a to v tomto pořadí:

8:00 - AMATÉR MX1+MX2
8:15 - HOBBY MX1+MX2
8:30 - 85ccm+DP
8:45 - 65ccm+50ccm
9:00 - VETERÁN 40+50
9:15 - VETERÁN 60+66
9:30 - OPEN MX1+MX2

Druhé měřené tréninky a závod ve stejném pořadí. Při velkém množství jezdců u spojených kategorií může dojít k rozdělení měřeného tréninku a závodu! Sledujte proto prosím tabuli s rozpisem, která bude vyvěšená v místě přejímky. 

V poledne proběhne naše tradiční losování o ceny od partnerů Ridehard, SV34, HDcom, MUD wear nebo Stop dirt, proto si na přejímce nezapomeňte vyplnit losovací lístky! Partnerům samozřejmě moc děkujeme za přízeň a za všechny krásné ceny, které máte možnost vyhrát.

Těšíme se na vás!

Za tým Meteoritu Jirka Kružík