Pozvánka do Pacova

30.08.2021

Vrchol letošní sezóny Meteorit Cupu je konečně tady! Už tuto neděli si užijeme luxusní motokros v Pacově! Vzhledem k očekávané vyšší účasti jezdců, kteří s námi nejezdí pravidelně, prosíme o registraci čísel předem, abychom předešli frontám na přejímce.

Pacovská trať je každoročně naprosto skvěle nachystaná a není tedy divu, že sem na závody jezdí jezdci ze širokého okolí. Díky nabitým startovním listinám jsou k vidění vyrovnané souboje v každé třídě, takže o důvod víc sem přijet a poměřit síly s novými soupeři!

Všechny "přespolní" jezdce prosíme o registraci čísla online, a to ideálně do čtvrtka. Registraci a přehled již zaregistrovaných čísel najdete na tomto odkazu. Přejímka bude na místě otevřená v sobotu od cca 19:30 a v neděli ráno od 6:30. Připomínáme, že jedeme s licencí ČAM, což pro držitele jiné licence znamená nutnost vyplnit žádost o jednodenní licenci. 

Tréninky budou od 8:00 v klasickém pořadí, a tedy: 
8:00 - AMATÉR MX1+MX2
8:15 - HOBBY MX1+MX2
8:30 - 85ccm+DP
8:45 - 65ccm
9:00 - VETERÁN 40+50
9:15 - VETERÁN 60+66
9:30 - OPEN MX1+MX2

Pozor, v Pacově nejede třída 50ccm! 

Očekáváme, že na odpolední závody a možná už i kvalifikační trénink budeme muset některé třídy rozdělit, proto sledujte tabuli s pořadím jízd, která bude po celý den vyvěšená u přejímky. Vše je závislé na počtu jezdců v jednotlivých třídách. Výsledky můžete sledovat online na www.racehero.io

Připomínáme také, že u přejímky můžete vyplnit lísteček do poledního losování o hodnotné ceny od našich partnerů. Soutěžíme o přilby a vybavení od O'Neal, které věnovala firma Ridehard, strhávačky od SV34, trika a čepice od MUD wear nebo dárkové balíčky od HD com Třebíč. Partnerům v čele Martinem Osičkou moc děkujeme! 

Nezbývá než dodat, že se už teď těšíme na pěkné závody, počasí by opět mělo vyjít na jedničku a v Pacově máme léty prověřenou záruku toho, že o trať bude perfektně postaráno

Za tým Meteorit Cupu,
Jirka Kružík