Pozvánka do Vranova u Brna

23.09.2021

Už tuto sobotu se setkáme na dalším závodě Osička O'Neal Meteorit Cupu ve Vranově u Brna! Čeká na nás zcela předělaná trať s novým povrchem, která se navíc jede v protisměru. Dle Rosniček by nám opět mělo vyjít počasí na jedničku, takže se můžeme těšit na super MX sobotu! 

Vranovská trať letos dostala velice výrazný facelift, který zahrnuje zcela nový povrch a otočení směru jízdy. Trať je stavěná s důrazem na bezpečnost pro všechny výkonnostní kategorie jezdců, skoky mají dlouhé dopady a šířka tratě je více než velkorysá. Jsme opravdu rádi, že se tento historický areál dočkal takového oživení a věříme, že si díky tomu užijeme povedené závody! 

Tréninky budou od 8:00 v klasickém pořadí, a tedy:
8:00 - AMATÉR MX1+MX2
8:15 - HOBBY MX1+MX2
8:30 - 85ccm+DP
8:45 - 50ccm+65ccm
9:00 - VETERÁN 40+50+60+66
9:15 - OPEN MX1+MX2

Druhé měřené tréninky a závod ve stejném pořadí. Při velkém množství jezdců u spojených kategorií může dojít k rozdělení měřeného tréninku a závodu! Sledujte proto prosím tabuli s rozpisem, která bude vyvěšená v místě přejímky.

V poledne proběhne naše tradiční losování o ceny od partnerů Ridehard, SV34, HDcom, nebo MUD wear, proto si na přejímce nezapomeňte vyplnit losovací lístky! Partnerům samozřejmě moc děkujeme za přízeň a za všechny krásné ceny, které máte možnost vyhrát.

Těšíme se na vás!

Za tým Meteoritu Jirka Kružík