Report z Dolních Heřmanic

11.07.2021

Druhý závod Osička O'Neal Meteorit Cupu 2021 na nově předělané trati v Dolních Heřmanicích máme úspěšně za sebou! Vojta Stodola a jeho tým se na trati opravdu vyřádil a připravili nám ji na velice vysoké úrovni, za což jim patří velký dík! Více v reportu. 

Ani vydatná noční bouřka ze čtvrtka na pátek skvěle nachystané trati nijak zásadně neublížila a už od rána byl povrch takřka ideální. Tréninky tak byly pro každého jezdce skoro za odměnu! Bohužel se nám během dopoledne nevyhnulo pár pádů, naštěstí ale nešlo o nic vážného. 

Tradiční odpolední losování opět udělalo radost několika z vás cenami od našich partnerů. Rozdaly se dvě přilby od značky O'Neal, strhávačky SV34, čepice a triko MUD wear nebo dárkové balíčky od HDcom Třebíč. 

Na odpolední závody jsme kvůli vyšší účasti rozdělili třídu Amatér a třídu Veterán, ale díky hladkému průběhu jsme i přes kropící pauzu končili ve slušném čase. Máme velkou radost z toho, že se za celý den nic vážného nestalo! 

Myslím, že budu mluvit za všechny zúčastněné, když řeknu, že trať byla naprosto luxusní a po celý den vydržela v dobré kondici. Ke skvělému motokrosovému dni nahrálo i příjemné počasí, takže jedinou drobnou vadou na kráse byl snad jen méně zásobený bufet, což ale do příště Vojta s jeho týmem vyladí do topu stejně jako trať. Díky moc za účast a doufáme, že jste si závody užili společně s námi!

Výsledky jsou zde.

Pokud víte o nějaké fotogalerii, budeme rádi, když se s námi a ostatními podělíte. 

Za Meteorit Cup tým Jirka Kružík