— Novinky —
 

POZOR! Další závod v Opatově u Svitav, který byl původně plánován na sobotu 14.5., se přesouvá na neděli 15.5.! Opatovští jsou vyhlášení svojí precizností přípravy tratě, takže se jistě můžeme těšit na super závody.

V neděli 17. 4. pojedeme místo Bělé u Jevíčka ve Smrku u Třebíče. O trať v Bělé ale nepřijdeme, pojedeme na ní místo původně plánovaného závodu ve Smrku 29. 5.

TAK JE TO TADY! Kalendář Osička O`Neal Meteorit cupu letošní sezóny je na světě!

Poslední závod Meteorit Cupu 2021 odjedeme tuto neděli v Bělé u Jevíčka a zároveň zde vyhlásíme i celkové výsledky letošní sezóny! Místní trať doznala pod novými správci maximální péči, gril bude roztopený a tombola nabitá cenami!

Ahoj všem příznivcům Meteorit Cupu! Sezónu 2021 ukončíme na posledním závodě v Bělé u Jevíčka, kde se uskuteční také vyhlášení letošní sezóny.

Z technických důvodů jsme nuceni zrušit závod v Karlíně, který se měl původně odjet v sobotu 9. 10. 2021. Tento závod je zrušen bez náhrady. Další změnou je přesun posledního závodu na trať v Bělé u Jevíčka, kde se potkáme 17. 10. 2021.

Už tuto sobotu se setkáme na dalším závodě Osička O'Neal Meteorit Cupu ve Vranově u Brna! Čeká na nás zcela předělaná trať s novým povrchem, která se navíc jede v protisměru. Dle Rosniček by nám opět mělo vyjít počasí na jedničku, takže se můžeme těšit na super MX sobotu!

Vrchol letošní sezóny Meteorit Cupu je konečně tady! Už tuto neděli si užijeme luxusní motokros v Pacově! Vzhledem k očekávané vyšší účasti jezdců, kteří s námi nejezdí pravidelně, prosíme o registraci čísel předem, abychom předešli frontám na přejímce.