— Novinky —
 

Ahoj závodníci závodnice přátelé meteoriťáci letos! Jedeme 20. sezónu a máme zde letos velké změny. Také máme hotový kalendář, který bude čítat 9 závodů. Více podrobností čtěte níže.

Ahoj Meteoriťáci! Doufáme, že si užíváte spokojené vánoční svátky a stejně jako my se už nemůžete dočkat na jaro a start motokrosové sezóny 2023. Právě jsme spustili registraci čísel a známe už také termín našeho prvního závodu.

Licence 2023

01.11.2022

Ahoj krosáci, máme za sebou sezónu 2022, kterou jsme si doufám všichni užili na a nyní se už všichni těšíme na jaro a sezónu 2023! Jako každá rok i na jaře bude pro naše závody potřebná licence od ČAM. Letos jsme si pro vás meteoriťáky navíc připravili i speciální akci, jak můžete ušetřit!

Pozor pozor přátelé závodníci a závodnice! V neděli 18.9. má ve Vranově pršet, proto se snažíme závod přeložit na sobotu 17.9., kdy má být hezky. Vše se dovíme na 100% zítra večer proto sledujte Instagram Facebook atd, děkuji! Ahoj Pavel Malý

Pro nepřízeň počasí byl bohužel závod ve Vranově zrušen a stejný osud měl potkat také příští závod v Loibes, kde má majitel problémy s pronájmem pozemků pro parkování. Jako ideální řešení se nám tedy naskýtá odjet příští závod v plánovaném termín 18.9. ve Vranově u Brna, takže o nově upravenou trať nepřijdete! Těšíme se na viděnou ze 3 týdny.

Servírujeme vám Velice povedené video ze závodů ve Vranově, moc děkujeme autorovi!

Po domluvě s pořadateli v Bělé u Jevíčka jsme společně dospěli k rozhodnutí přesunout závod v Bělé na termín mimo nastupující suché období, zdejší trať je v tomto počasí téměř neukropitelná, což ukázaly i nedávno odjeté závody. Řešením je zcela nově předělaná trať ve Vranově u Brna, kde je zajištěné kropení!

POZOR! Další závod v Opatově u Svitav, který byl původně plánován na sobotu 14.5., se přesouvá na neděli 15.5.! Opatovští jsou vyhlášení svojí precizností přípravy tratě, takže se jistě můžeme těšit na super závody.

V neděli 17. 4. pojedeme místo Bělé u Jevíčka ve Smrku u Třebíče. O trať v Bělé ale nepřijdeme, pojedeme na ní místo původně plánovaného závodu ve Smrku 29. 5.

TAK JE TO TADY! Kalendář Osička O`Neal Meteorit cupu letošní sezóny je na světě!