— Novinky —
 

Poslední závod Meteorit Cupu 2021 odjedeme tuto neděli v Bělé u Jevíčka a zároveň zde vyhlásíme i celkové výsledky letošní sezóny! Místní trať doznala pod novými správci maximální péči, gril bude roztopený a tombola nabitá cenami!

Ahoj všem příznivcům Meteorit Cupu! Sezónu 2021 ukončíme na posledním závodě v Bělé u Jevíčka, kde se uskuteční také vyhlášení letošní sezóny.

Z technických důvodů jsme nuceni zrušit závod v Karlíně, který se měl původně odjet v sobotu 9. 10. 2021. Tento závod je zrušen bez náhrady. Další změnou je přesun posledního závodu na trať v Bělé u Jevíčka, kde se potkáme 17. 10. 2021.

Už tuto sobotu se setkáme na dalším závodě Osička O'Neal Meteorit Cupu ve Vranově u Brna! Čeká na nás zcela předělaná trať s novým povrchem, která se navíc jede v protisměru. Dle Rosniček by nám opět mělo vyjít počasí na jedničku, takže se můžeme těšit na super MX sobotu!

Vrchol letošní sezóny Meteorit Cupu je konečně tady! Už tuto neděli si užijeme luxusní motokros v Pacově! Vzhledem k očekávané vyšší účasti jezdců, kteří s námi nejezdí pravidelně, prosíme o registraci čísel předem, abychom předešli frontám na přejímce.

Po šesti letech jsme se vrátili na trať do Městečka Trnávky, kde jsme naposledy jeli v roce 2015. Závody v netypickém letním termínu provázelo sice ideální počasí, za to větší množství pádů, což k našemu sportu bohužel patří.

Neděle 22. srpna bude ve znamení dalšího pokračování seriálu Osička O'Neal Meteorit Cupu 2021, tentokrát na nově předělané přírodní trati v Městečku Trnávka. Neváhejte a dorazte si zakrosit, počasí slibuje krásnou motokrosovou neděli!

Druhý závod Osička O'Neal Meteorit Cupu 2021 na nově předělané trati v Dolních Heřmanicích máme úspěšně za sebou! Vojta Stodola a jeho tým se na trati opravdu vyřádil a připravili nám ji na velice vysoké úrovni, za což jim patří velký dík! Více v reportu.

Už tuto sobotu se na vás budeme těšit na nově upravené trati v Dolních Heřmanicích! Trať doznala velmi vítané změny, počasí nám opět vyjde na jedničku, co víc si pro skvělou motokrosovou sobotu přát?!