— Novinky —
 

Servírujeme vám Velice povedené video ze závodů ve Vranově, moc děkujeme autorovi!

Po domluvě s pořadateli v Bělé u Jevíčka jsme společně dospěli k rozhodnutí přesunout závod v Bělé na termín mimo nastupující suché období, zdejší trať je v tomto počasí téměř neukropitelná, což ukázaly i nedávno odjeté závody. Řešením je zcela nově předělaná trať ve Vranově u Brna, kde je zajištěné kropení!

POZOR! Další závod v Opatově u Svitav, který byl původně plánován na sobotu 14.5., se přesouvá na neděli 15.5.! Opatovští jsou vyhlášení svojí precizností přípravy tratě, takže se jistě můžeme těšit na super závody.

V neděli 17. 4. pojedeme místo Bělé u Jevíčka ve Smrku u Třebíče. O trať v Bělé ale nepřijdeme, pojedeme na ní místo původně plánovaného závodu ve Smrku 29. 5.

TAK JE TO TADY! Kalendář Osička O`Neal Meteorit cupu letošní sezóny je na světě!

Poslední závod Meteorit Cupu 2021 odjedeme tuto neděli v Bělé u Jevíčka a zároveň zde vyhlásíme i celkové výsledky letošní sezóny! Místní trať doznala pod novými správci maximální péči, gril bude roztopený a tombola nabitá cenami!

Ahoj všem příznivcům Meteorit Cupu! Sezónu 2021 ukončíme na posledním závodě v Bělé u Jevíčka, kde se uskuteční také vyhlášení letošní sezóny.

Z technických důvodů jsme nuceni zrušit závod v Karlíně, který se měl původně odjet v sobotu 9. 10. 2021. Tento závod je zrušen bez náhrady. Další změnou je přesun posledního závodu na trať v Bělé u Jevíčka, kde se potkáme 17. 10. 2021.