— Novinky —
 

První závod Osička O'Neal Meteorit Cupu 2021 je minulostí! Mírně opožděné zahájení sezóny jsme odjeli v Opatově u Svitav a nutno říct, že trať byla v naprosto luxusní kondici, takže všichni zúčastnění mohli být maximálně spokojení!

Sezónu Meteoritu odstartujeme na krásné trati v Opatově u Svitav tuto neděli 27. června! Trať bude jako vždy perfektně nachystaná, počasí hlásí naprosto ideální podmínky a my se můžeme těšit na parádní závody. V pozvánce najdete důležité info o průběhu závodu a o nutnosti předložení čestného prohlášení o bezinfekčnosti.

Pacov zrušen!

08.06.2021

Až do poslední chvíle jsme doufali, že se vláda chytne za nos a zvýší možný počet účastníků amatérských sportovních akcí na více než aktuálních 150 lidí. Na včerejším jednání vlády se nic takého neprojednalo. Jsme samozřejmě rádi, že kulturní akce mohou být pořádány v hojném počtu, ale sport přijde na řadu až v pondělí 14.7. - tedy den...

Konečně se ledy začínají hýbat a dáváme dohromady kalendář na sezónu 2021! Pro amatérský sport stále platí limit max. 30 osob, ale věříme, že se v brzké budoucnosti povolí víceméně normální fungování.

Přípravy na nejistou sezónu 2021 nám hodně ulehčuje vědomí, že při nás stále stojí věrní partneři našeho seriálu! Díky nim pro vás můžeme připravovat losování o hodnotné ceny a pořádat závody.

Sezóna 2021

12.03.2021

Tak co, pojedeme nebo nepojedeme? My jet určitě chceme! Přinášíme kratší shrnutí, jak probíhají přípravy na sezónu Meteoritu 2021.

Licence 2021

16.11.2020

Informace o licencích pro rok 2021 najdete zde. Bez licence ČAM není možné startovat na závodech Osička Group O'Neal Meteorit Cup 2021!

Po letošní podivné sezóně, která rozhodně nedopadla podle našich představ, se začínáme soustředit na tu další a pomalu spřádáme plány na novinky. Jedním ze zvažovaných oživení seriálu by mohla být i krásná trať Loibes kousek za rakouskými hranicemi.

Třetí Osička Group Meteorit O'Neal Cup 2020 se odjel v neděli 20.9.2020 na naší tradiční trati ve Smrku u Třebíče za krásného, téměř letního počasí. Pojďte si s námi připomenout motokrosovou meteoriťáckou neděli v krátkém reportu, který by kvůli hrozícím vládním opatření mohl být i letošní poslední závodní report.