— Partneři —

RIDE HARD s.r.o.

Firma RIDE HARD s.r.o. je naším partnerem již několikátou sezonu a díky jejich podpoře můžete na poledním losování o ceny vyhrát přilby, dresy, kalhoty a další parádičky od značky O'neal, pro kterou působí jako distributor do ČR a SR. Sortiment RIDE HARD tvoří pestrá nabídka produktů pro vyznavače MX a MTB, přičemž prim hrají značky O'neal, Stop DirtSIXS, TechnoMousse nebo Azonic. Kluci z RIDE HARD jsou správní střelci a fandové našeho sportu, což skvěle ilustrují jejich sociální sítě, kde si servítky neberou!

Osička Group s.r.o.

Od sezóny 2020 se partnerem našeho seriálu stal také Martin Osička, kterého asi netřeba představovat. Martin je milovník motokrosu tělem i duší a jeho Osička MX Team patří k těm nejlepším týmům v ČR. Při nabídce partnerství s Meteoritem neváhal a se slovy "fandím lokálním hobby seriálům" se stal dalším titulárním partnerem. Díky Martinovi Osičkovi a jeho podpoře pro vás můžeme nadále zvyšovat kvalitu našich závodů.


SV34 Tear-Off

HDcom s.r.o.

Strhávačky už skoro 25 let dělá Radim Vavřík a jeho SV34 Tear-Off. Jezdí s nimi jak naši nejlepší piloti, tak úplní začátečníci. Naším partnerem je Radim už pěknou řádku sezón a díky tomu můžete strhávačky vyhrát na každém poledním losování nebo koupit v depu u Roberta Dalajky. Dlouhá historie, bohaté zkušenosti s výrobou a příznivá cena jsou hlavní důvody, proč v nich už takovou dobu jezdíme. 

Třebíčská firma HDcom se rovněž řadí mezi naše dlouholeté partnery. Díky Slávovi Hanzlovi, který za firmou stojí, se na poledním losování můžete těšit na dárkové tašky s mazivem od značky VROOAM. Nabídka třebíčské podnikové prodejny a skladu je ale mnohem širší, HDcom je dovozce značek Domino, Leo Vince, Brembo a mnoha dalších.


MUDwear.cz

P.N.A. 73

Trička a čepice od značky MUD wear můžete od sezóny 2021 vyhrát na každém poledním losování. Za značkou stojí Libor Ampapa a Jirka Kružík a na svém webu kluci nabízí originální volnočasové oblečení s MX a MTB tématikou. Nabídku najdete na www.mudwear.cz 

Stupačky P.N.A. 73 vyrábí Pavel Nejedlík a na svých strojích je vozí i jediný český tým v MXGP JD Gunnex KTM Racing Team Jirky Jankovského. Díky Pavlovi máte na každých závodech šanci vyhrát buď set stupaček přímo na míru nebo poukaz na slevu. 


Stop Dirt

Stop Dirt je unikátní český přípravek na čištění a ošetřování nejen motocyklů, ale vesměs všeho, se vodou čistit dá. Díky podpoře přímo od výrobce můžete vyhrát přípravky Stop Dirt jak během poledního losování, tak jako věcnou cenu na vyhlášení.